Renovaskularna hipertenzija
OPIS KNJIGE:
Ova knjiga posvećena je jednoj od sekundarnih hipertenzija u čijoj patogenezi učestvuju mnogi mehanizmi, a koja kod lekara praktičara često izaziva nedoumice u pogledu lečenja i dijagnostikovanja.
Tripko Zirojević je izvrstan poznavalac patofizioloških procesa u hipertenziji, a posebno u renovaskularnoj hipertenziji, budući da se ovim bavi već decenijama. Zato će mnogi čitaoci ove monografije moći da prate razvoj saznanja o renovaskularnoj hipertenziji kroz decenije sve do najnovijih radova na tu temu.
Knjiga je bogata ilustracijama, instruktivnim crtežima, fotografijama rendgenskih i snimaka dobijenih drugim metodama vizuelizacije, kao i shemama, grafikonima i tabelama.
Sve to ovu knjigu čini vrednim delom iz oblasti renovaskularne hipertenzije, o kojoj na našem jeziku literatura gotovo da nema.
Cena: 18,18 eur
potrebna količina:
Odaberite izdanje:
Kupci koji su kupili ovu knjigu kupili su i:
Cena: 11,00 eur
Cena: 14,09 eur
Cena: 9,00 eur
Cena: 10,90 eur
Cena: 51,49 eur
Cena: 53,64 eur
Cena: 53,64 eur
Cena: 51,49 eur
Cena: 51,49 eur
Cena: 57,04 eur
Cena: 10,00 eur
Cena: 12,00 eur
Cena: 13,00 eur
Cena: 21,00 eur








